Aktualności Ogłoszenia parafialne

Zesłanie Ducha Świętego Rok C 5 czerwiec 2022 r.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu w czwartek o 19.30 piątek  o godz. 8.00 w pozostałe dni o godz. 18.00, w niedzielę bez zmian.
  2. Jutro II dzień Zielonych Świątek NMP Matki Kościoła,  msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
  3. We wtorek jedziemy z pielgrzymką do Częstochowy . Będziemy dziękować Matce Bożej za Jej nawiedzenie naszej w Parafii 3 lata temu, i prosić o Jej opiekę dla naszej rodziny parafialnej. Wyjazd Lubonia 5.50 następnie Oporówko i Oporowo. Msza św. na Jasnej Górze o godz. 11.00.
  4. W czwartek razem z księżmi z naszego dekanatu będę się modlił o nowe i święte powołania : kapłańskie, zakonne i misyjne. O godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 19.30 , następnie msza św. Zapraszam wszystkich którym nie jest obojętna sprawa powołań, do wspólnej modlitwy.
  5. W piątek Młodzież naszej parafii  przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 18.00  Przypominam o obowiązkowych próbach w kościele Chrystusa Króla w Poniecu 6 i 8 czerwca o godz. 19.00. W tym Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  6. W przyszłą II niedzielę miesiąca będziemy mogli swoją ofiarnością dalsze prace remontowe w naszej Parafii.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję Panom Leśniarkowi- naszemu kościelnemu oraz Tadeuszowi Czwojdrakowi za uporządkowanie drzewostanu wokół kościoła.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Grzegorz Lubiejewski st. wolny  oraz Natalia Łagódka  wolny zapowiedź II ;     Tomasz Bieliński st. wolny  oraz Konstancja Anna Skowronek st. wolny zapowiedź I