Aktualności Ogłoszenia parafialne

XXX Niedziela Zwykła Rok A 29 październik 2023 r.

  1. Od wczoraj przeszliśmy na czas zimowy. Msze św. w naszym kościele w czwartek o godz. 8.00 w dni powszednie o godz. 17.00 w niedzielę bez zmian
  2. W poniedziałek i wtorek na ostatnie różańce zapraszam o godz. 16.30 następnie bezpośrednio po nim msza św.
  3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu każdy katolik ma obowiązek uczestniczyć we mszy św. Msze św. w naszej świątyni o godz. 8.00 oraz o godz. 11.00 na naszym cmentarzu. /W razie niepogody msza św. będzie w kościele/. Godzinę przed mszą św. i bezpośrednio po niej w kaplicy na cmentarzu  będzie można opłacić na utrzymanie cmentarza oraz prolongaty grobów które w tym roku kończą o lat i starsze.
  4. W dniach 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny za jedną osobę zmarłą , za nawiedzenie cmentarza oraz pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, odmówienie „ Ojcze Nasz” i Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencjach Ojca św., oraz spowiedź i komunia św.
  5. W czwartek dzień Zaduszny , w tym dniu modlimy się za naszych zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00 i 17.00. Pół godziny przed mszami św. różaniec za naszych zmarłych.
  6. W piątek I miesiąca od godz. 8.00 udam się do chorych z komunią św. Chętnych proszę zgłaszać u mnie . O 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 17.00 , następnie msza św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św.
  7. W sobotę I miesiąca na godz. 8.00 zapraszam wszystkich czcicieli NMP na nabożeństwo wynagradzające zniewagi jakie człowiek dopuszcza się względem Matki Bożej.
  8. Można składać do skarbony tegoroczne wymienianki. Bardzo proszę pisać na własnych kartkach, dużymi literami już odmienionymi przez przypadki.  Przypominam, że pograbione liście wrzucamy do worków jutowych które są już na cmentarzu.
  9. Tydzień temu w akcji JABŁUSZKO rozprowadziliśmy ok 800 jabłek za kwotę 1738 zł. Wszystkim którzy się w to włączyli składam serdeczne DZIĘKUJĘ.