Aktualności Ogłoszenia parafialne

Niedziela Bożego Miłosierdzia Rok B 11 kwiecień 2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 w kościele odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Ci którzy nie będą mogli tego zrobić w kościele bardzo proszę o odmówienie Koronki w swoich domach. Pan Jezus mówił do s. Faustyny , że udzieli wszystkim potrzebującym wszelkie potrzebne łaski, tym którzy odmówią o godz. 15.00 w tym dniu tę modlitwę.
  2. Msze św. w tym tygodniu w środę i czwartek o godz. 8.00 w pozostałe dni tygodnia o 18.00, w niedzielę bez zmian . Zapraszam do adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek o godz. 20.00 którą zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  3. Przed kościołem  zbieramy  ofiary na dalsze prace remontowe w naszej Parafii.
  4. Bóg Zapłać Wszystkim którzy złożyli ofiarę na Daninę Diecezjalną. Bardzo proszę o uzupełnienie tego przez tych którzy tego nie
  5. Bardzo serdeczne dziękuję kapłanom z Ponieca i Krobi za zastępowanie mnie w czasie mojej niedyspozycji oraz wszystkim którzy modlili się o moje zdrowie.
  6. W środę będziemy obchodzić  Święto Chrztu Polski. Bardzo proszę  o wywieszenie flagi państwowej i watykańskiej. Podczas mszy św., będziemy się modlili za naszą Ojczyznę.