Aktualności Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  1. Z powodu mojego uczestnictwa w rekolekcjach kapłańskich Mszy św. w tym tygodniu do czwartku  nie będzie , w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00 w niedzielę bez zmian.
  2. W przyszłą niedzielę na mszy św., o godz. 10.30 poświęcę różańce dzieciom I Komunijnym. Zapraszam te dzieci razem z rodzicami.
  3. W niedzielę 3 października na godz. 15.00 jest zaplanowany wyjazd do Gostynia do kina na film o objawieniach MB Fatimskiej. Film będzie czytany przez Lektora. Cena biletu i autobusu 25 zł.  Można się zapisywać w zakrystii i u naszej p. Basi.
  4. Od piątku rozpoczyna się miesiąc Październik – miesiąc MB Różańcowej. Matka Boża w swoich objawieniach które uznał Kościół prosi o nawracanie się i odmawianie różańca, a nawrócenia potrzebuje każdy z nas. Ze względu na pandemie nie będzie osobnego różańca dla dzieci. Bardzo proszę aby dzieci chodziły na to nabożeństwo razem z rodzicami albo starszym rodzeństwem. Różaniec w naszym kościele w dzień powszedni o godz. 18.00 następnie msza św., w niedzielę pół godziny przed każdą mszą św. W tym dniu z racji I Piątku o godz. 8.00 udam się do chorych – chętnych proszę zgłaszać u mnie . O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu , adoracja i różaniec , następnie o godz. 18.00 msza św.
  5. W Sobotę I miesiąca na godz. 8.00 do kościoła zapraszam Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi.
  6. Ze względu na Dzień Papieski – gdzie zbieramy na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin –przypada w II Niedzielę miesiąca 10 X składkę remontową przenoszę za tydzień a więc na 3 października.
  7. Nadal przyjmuję intencje mszalne na przyszły rok w Biurze Parafialnym w dni powszednie.